12 Şubat 2013

Mazda bayileri için Pazarlama 3.0 eğitimi

Mazda bayileri için Pazarlama 3.0 eğitimiİstanbul Bilgi Üniversitesi Öğretim Görevlisi ve Portakal Pazarlama Danışmanlığı Kurucu ortağı Güventürk Görgülü 9 Şubat 2013'te Mazda Türkiye bayilerine Pazarlama 3.0'ı antattı.

Japon otomotiv devi Mazda'nın Türkiye bayileri için Bilgi Eğitim Vakfı tarafından organize edilen Bayi Koçluğu ve Yeni İşletmecilik Programı kapsamında verilen eğitimde, katılımcılarla günümüzün değişen pazarlama anlayışının temel noktaları tartışıldı.


Haberi paylaşın
Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle
yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

29 Eylül 2017

Pazarlama danışmanı ne yapar?

Pazarlama danışmanı ne yapar?Satışlarınız düşüyorsa pazarlama bölümünüzün veya satış ekibinizin satışları artırmak için yapabileceği pek az şey vardır. Oysa size dışarıdan bakan bir pazarlama danışmanı, doğru tekniklerle kaybettiğiniz pazarı size kazand

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandı

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandıÖn sonuçları 11 Mayıs'ta Bilgi Üniversitesi'nde gerçeklextirilen İçerikle Pazarlama Konferansı'nda paylaşılan Sosyal Medyada Markalar konulu araştırmanın sonuçlarını e-kitap olarak indirebilirsiniz.