20 Mart 2014

"Kriz, değişen dünya ve pazarlama" konferansı...Güventürk Görgülü hafta sonu (15 Mart cumartesi) St. Petersburg'da Başak Kiremit bayileri'ne "Kriz, değişen dünya ve pazarlama" konulu bir konferans verdi.

Çatı ve cephe sektörünün lider firmalarından Başak Kiremit'in 45'inci kuruluş yıldönümünün de kutlandığı toplantıya Türkiye'nin dört bir yanından 130 bayi katıldı.

Konferans, küresel ekonomik kriz sonrasında dünyayı şekillendiren trendler, gelecek vizyonu ve şirketlerin büyüme için yapması gerekenler üzerine yaklaşık bir saat sürdü. Konferans sonrasında gerçekleştirilen akşam yemeği ve 45. yıl kutlamaları sırasında da pazarlama ve gelecek üzerine sohbet devam etti.
Haberi paylaşın

Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle
yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

29 Eylül 2017

Pazarlama danışmanı ne yapar?

Pazarlama danışmanı ne yapar?Satışlarınız düşüyorsa pazarlama bölümünüzün veya satış ekibinizin satışları artırmak için yapabileceği pek az şey vardır. Oysa size dışarıdan bakan bir pazarlama danışmanı, doğru tekniklerle kaybettiğiniz pazarı size kazand

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandı

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandıÖn sonuçları 11 Mayıs'ta Bilgi Üniversitesi'nde gerçeklextirilen İçerikle Pazarlama Konferansı'nda paylaşılan Sosyal Medyada Markalar konulu araştırmanın sonuçlarını e-kitap olarak indirebilirsiniz.