10 Haziran 2014

House of Human pazar analizi çalışması başladı

House of Human pazar analizi çalışması başladıTürkiye'nin önde gelen koçluk ve eğitim firmalarından House of Human (HOH) için başlatılan pazarlama danışmanlığı çalışmasının ilk aşaması tamamlandı.

HOH için Mayıs 2014'te başlatılan pazarlama danışmanlığının ilk adımı olan firma içi diagnostik analizin tamamlanması ve sonuç raporunun ortaklara sunulmasıyla danışmanlığın ikinci aşamasına geçildi.

Bütünsel pazarlama danışmanlığı çalışmasının ikinci aşaması, pazar analizini kapsıyor. Portakal Pazarlama Danışmanlığı bu aşamada, hizmet verdiği firmaların faaliyet gösterdikleri pazarda nitel araştırma yöntemlerini kullanarak firmanın pazardaki durumunu ve pazar segmentlerini belirliyor. Pazar analizi aşamasının tamamlanmasından sonra ise strateji geliştirme ve uygulama aşamasına geçiliyor.House of Human, Uluslararası Koçluk Federasyonu ICF'e kendi geliştirdiği özgün koçluk eğitim programlarını onaylatan Türkiye'deki tek koçluk eğitim firması. Bireysel koçluk eğitimleri yanında, kurumsal firmalar için de koçluk ve eğitim programları düzenliyor.

Portakal Pazarlama Danışmanlığı'nın hizmet verdiği firmalar hakkında bilgiyi Müşterilerimiz bölümünden, danışmanlık hizmetleriyle ilgili ayrıntıları ise Hizmetlerimiz bölümünden alabilirsiniz.


Haberi paylaşın

Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle
yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

29 Eylül 2017

Pazarlama danışmanı ne yapar?

Pazarlama danışmanı ne yapar?Satışlarınız düşüyorsa pazarlama bölümünüzün veya satış ekibinizin satışları artırmak için yapabileceği pek az şey vardır. Oysa size dışarıdan bakan bir pazarlama danışmanı, doğru tekniklerle kaybettiğiniz pazarı size kazand

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandı

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandıÖn sonuçları 11 Mayıs'ta Bilgi Üniversitesi'nde gerçeklextirilen İçerikle Pazarlama Konferansı'nda paylaşılan Sosyal Medyada Markalar konulu araştırmanın sonuçlarını e-kitap olarak indirebilirsiniz.