3 Eylül 2014

Güventürk Görgülü İndeks Konuşmacı Ajansı'nda!

Güventürk Görgülü İndeks Konuşmacı Ajansı'nda!Portakal Pazarlama Danışmanlığı Kurucu Ortağı, pazarlama danışmanı, yazar ve gazeteci Güventürk Görgülü İndeks Konuşmacı Ajansı kadrosuna dahil oldu.

Şimdiye kadar gerek şirketler, gerekse eğitim kuruluşları için hem konuşmacı, hem de eğitmen olarak programlar gerçekleştiren Güventürk Görgülü, bundan böyle konuşma programlarını İndeks'in organizasyonuyla gerçekleştirecek.

2007’den bu yana İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde tam zamanlı olarak ders veren Güventürk Görgülü, kurucu ortağı olduğu Portakal Pazarlama Danışmanlığı’nda proje danışmanlığı görevini 2000 yılından beri sürdürüyor. Dünya Gazetesi’nde cuma günleri yayınlanan “Pazarlama 3.0” adlı köşesindeki yazılarına da 2006'dan beri devam ediyor.

Güventürk Görgülü İndeks Konuşmacı Ajansı'ndaİndeks Konuşmacı Ajansı ise 2004 yılından beri ABD’nin en köklü konuşmacı ajansı Leigh Bureau’nun Türkiye temsilcisi olarak faaliyet gösteriyor. 1929 yılında kurulan, dünyanın en uzun soluklu ve prestijli konuşmacı ajanslarından olan Leigh Bureau temsilciliğiyle İndeks, her yıl alanında uzman yüzlerce konuşmacıyı iş dünyasıyla buluşturuyor.

Türkiye'nin ve dünyanın en önemli konuşmacılarını kadrosunda bulunduran İndeks, yüzden fazla yerli ve 200'ün üstünde yabancı konuşmacıyla hizmet veriyor.

Güventürk Görgülü, özellikle yeni nesil şirketler, kriz sonrası dünyada büyüme trendleri, b2b (işten işe) pazarlama, girişimcilik, inovasyon, gençlik gibi konularda konuşmalar yapıyor, araştırma sonuçlarını ve deneyimlerini paylaşıyor.

Güventürk Görgülü'nin İndeks Konuşmacı Ajansı'ndaki sayfalarına buradan ulaşabilir, konuşmalar için rezervasyon yaptırabilirsiniz. >>Haberi paylaşın

Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle
yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

29 Eylül 2017

Pazarlama danışmanı ne yapar?

Pazarlama danışmanı ne yapar?Satışlarınız düşüyorsa pazarlama bölümünüzün veya satış ekibinizin satışları artırmak için yapabileceği pek az şey vardır. Oysa size dışarıdan bakan bir pazarlama danışmanı, doğru tekniklerle kaybettiğiniz pazarı size kazand

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandı

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandıÖn sonuçları 11 Mayıs'ta Bilgi Üniversitesi'nde gerçeklextirilen İçerikle Pazarlama Konferansı'nda paylaşılan Sosyal Medyada Markalar konulu araştırmanın sonuçlarını e-kitap olarak indirebilirsiniz.