2 Şubat 2015

En Güzel Benim Evim Trendyol'da açıldı

En Güzel Benim Evim Trendyol'da açıldı-
Yaşadığı mekanı, evini, ofisini, home ofisini yenilikçi, keyifli, yaratıcı ve eğlenceli tasarımlarla birleştirmek isteyenler Trendyol'da "En Güzel Benim Evim” butiğinde buluşuyor.
------
Butik sayfasına erişmek için tıklayın>>
------
Evlere, ofislere güzellik ve sıcaklık katan objeler, ev tekstili ürünleri; trendy aksesuarlar; mutfakları, sofraları daha keyifli hale getiren pişirme, saklama ve servis malzemeleri yanında, özel tasarım ürünleri de bundan böyle her ay En Güzel Benim Evim butiğinde bir araya geliyor.

En Güzel Benim Evim, sunduğu geniş bir ürün ve fiyat yelpazesi yanında, özel tasarlanmış el yapımı ürünlere de veriyor. Sınırlı sayıda, hatta zaman zaman yalnızca bir adet üretilmiş el yapımı objeler ve değişik tasarımcılara ait özel koleksiyonlar, En Güzel Benim Evim butiğinin sürprizleri arasında yer alıyor.

Evleri güzelleştiren yenilikleri bir arada sunma fikriyle ortaya çıkan En Güzel Benim Evim, Türkiye'nin ilk ve en büyük özel alışveriş sitelerinden Trendyol ve Türkiye'nin ilk pazarlama danışmanlığı firması Portakal Pazarlama Danışmanlığı'nın işbirliğiyle hayata geçti.

Portakal Pazarlama Danışmanlığı'nın yönetici ortağı Nesteren Şencan Görgülü liderliğinde bir ekip tarafından oluşturulan En Güzel Benim Evim koleksiyonları, her ay 300'ün üzerinde ürün alternatifini geniş bir fiyat yelpazesi içinde ve elbette Trendyol’a özel fırsatlarla sunuyor. Nesteren Şencan Görgülü, En Güzel Benim Evim butiğini, Trendyol'un müşterilerine özel olarak, yenilikçi ve bir o kadar da sürprizlerle dolu bir konsept çerçevesinde tasarladıklarını söylüyor.

En Güzel Benim Evim butiğininin ilk kampanyası 3-5 Şubat arasında üç gün süreyle 14 Şubat'a özel sürprizlerle başlıyor.

Butik ana sayfasına erişmek için tıklayın>>

En Güzel Benim Evim Facebook sayfasını beğenmek için tıklayın>>Haberi paylaşın
Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle
yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

29 Eylül 2017

Pazarlama danışmanı ne yapar?

Pazarlama danışmanı ne yapar?Satışlarınız düşüyorsa pazarlama bölümünüzün veya satış ekibinizin satışları artırmak için yapabileceği pek az şey vardır. Oysa size dışarıdan bakan bir pazarlama danışmanı, doğru tekniklerle kaybettiğiniz pazarı size kazand

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandı

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandıÖn sonuçları 11 Mayıs'ta Bilgi Üniversitesi'nde gerçeklextirilen İçerikle Pazarlama Konferansı'nda paylaşılan Sosyal Medyada Markalar konulu araştırmanın sonuçlarını e-kitap olarak indirebilirsiniz.