12 Haziran 2016

Nesteren Görgülü'den KOBİ'lere iş geliştirme mentorluğu

Nesteren Görgülü'den KOBİ'lere iş geliştirme mentorluğuPortakal'ın kurucu ortağı Nesteren Şancan Görgülü TÜBİTAK 1601 Programı kapsamında KOBİ mentoru sertifikasını aldı.

Portakal Pazarlama Danışmanlığı'nın kurucu ortağı Nesteren Şencan Görgülü TÜBİTAK"ın KOBİ'lere stratejik teknoloji ve ürün yönetimi, ileri mühendislik ile tasarım, iş geliştirme ve teknoloji tabanlı başlangıç firmalarına özel alanlarda mentorluk hizmeti verecek nitelikli mentor havuzunun geliştirilmesi amacıyla geçen yıl başlattığı 1601 - Yenilik ve Girişimcilik Alanlarında Kapasite Artırılmasına Yönelik Destek Programı kapsamında Türkiye çapında 1.200 sertifikalı mentordan biri oldu.

TÜBİTAK tarafından desteklenen ve House of Human tarafından yürütülen "İnovatif Girişimcilere Güç Kazandıran ve Fark Yaratan Mentorluk - (MenTHOR) programını tamamlayan Nesteren Görgülü, KOBİ mentorluğu çalışmalarını "İş Geliştirme" alanında yürütüyor.

TÜBİTAK'ın ilk kez destekleyerek hayata geçirdiği 60 saatlik mentorluk eğitimlerine yalnızca iş deneyimi yüksek üst düzey yöneticiler ve danışmanlar kabul edildi. Türkiye çapında toplam 1.200 mentorun sertifikalandırıldığı program KOBİ'lerin teknoloji, ürün yönetimi, tasarım ve iş geliştirme alanlarında kapasitelerinin artırılmasını hedefliyor..

İş Geliştirme Mentorluğu
- Pazar analizi ve yeni pazarlara giriş stratejileri
- Finansal kaynaklara erişim
- Ürün konumlandırma
- Markalaşma
- Değer önerisi yönetimi
konularını kapsıyor.
Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle
yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

29 Eylül 2017

Pazarlama danışmanı ne yapar?

Pazarlama danışmanı ne yapar?Satışlarınız düşüyorsa pazarlama bölümünüzün veya satış ekibinizin satışları artırmak için yapabileceği pek az şey vardır. Oysa size dışarıdan bakan bir pazarlama danışmanı, doğru tekniklerle kaybettiğiniz pazarı size kazand

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandı

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandıÖn sonuçları 11 Mayıs'ta Bilgi Üniversitesi'nde gerçeklextirilen İçerikle Pazarlama Konferansı'nda paylaşılan Sosyal Medyada Markalar konulu araştırmanın sonuçlarını e-kitap olarak indirebilirsiniz.