25 Nisan 2017

İçerikle Pazarlama Konferansı 2017 konuşmacıları ve programı

İçerikle Pazarlama Konferansı 2017 konuşmacıları ve programıİçerikle Pazarlama Konferansı’nın ikincisi bu yıl “İçerik Oyunları” başlığıyla 11 Mayıs 2017 Perşembe günü İstanbul Bilgi Üniversitesi Santralistanbul Kampüsü’nde gerçekleştirilecek. Yeni nesil pazarlama trendleri, Youtube yayıncılığı, interaktif içerik, içerik ve topluluk, oyun tasarımı gibi konuların tartışılacağı konferansın bu yılki başlığı “içerik oyunları”, içerik pazarlamasının popüler temalarından Game of Thrones dizisine atıfta bulunuyor.

“İçerik Oyunları” başlığıyla 11 Mayıs 2017 Perşembe günü İstanbul Bilgi Üniversitesi Santralistanbul Kampüsü’nde gerçekleştirilecek İçerikle Pazarlama Konferansı 2017 ‘nin konuşmacıları şöyle:
Mediacraft Türkiye temsilcisi Ersan Özer, Brandmap Dergisi Yayın Yönetmeni Bülent Fidan, İçerik Fabrikası’nın kurucusu Yaprak Özer, Poltio’nun kurucusu Ahmet Tosun, Vatansever Bilişim Genel Müdürü Şenol Vatansever, İstanbul Bilgi Üniversitesi’nden Tonguç İbrahim Sezen, Sofar İstanbul’un organizatörü Eda Demir, pazarlama ve satış analisti Serkan Uygur, oitheblog.com’un kurucuları seyahat bloggerları Öykü Doğan ve İdil Atay, Medina Turgul DDB’den Beliz Top. Konferansta ayrıca nisan ayında gerçekleştirilen “Sosyal Medya ve Markalar” konulu araştırmanın sonuçlarını Pazarlama 3.0’dan Turan Farajova paylaşılacak.

içerikle pazarlama konferansı 2017

Geçen yılki gibi ücretsiz ve herkese açık yapılacak konferansın programı şöyle:

14:40 – Güventürk Görgülü (Açılış)
14:45– Turan Farajova (Sosyal Medyada Markalar Araştırma sonuçları)
14:55 – Serkan Uygur (Pazarlama ve satışta içerik)
15:10 –Şenol Vatansever (Pazarlamayı Değiştiren Kodlar)

15:30 ara

15:40 – Bülent Fidan (Brandmap – Markalaşma ve İçerik)
16:00 –Tonguç İbrahim Sezen (İçerikle Oynamak)

16:20 ara

16:30 – Eda Demir (Sofar İstanbul – İçerik ve topluluk yaratma)
16:50 – Ahmet Tosun (Poltio – Etkileşimli içerik ve girişimcilik)

17:10: ara

17:20 – Öykü Doğan – İdil Atay (oitheblog – Seyahat Bloggerlığı 101: Şimdi ne iş yapıyorsunuz yani?)
17:40 – Beliz Top (Medina Turgul DDB – Z Kuşağı)

18:00 ara

18:10 – Ersan Özer (Mediacraft Türkiye – Video, içerik ve reklam)
18:30 – Yaprak Özer (İçerik Fabrikası – İçerik üreterek gelir modeli yaratılabilir mi?)

19:00 Kapanış

Sosyal anket platformu Poltio’nun katkılarıyla interaktif hale getirilecek konferansa katılım geçen yılki gibi ücretsiz olacak. İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Medya Bölümü tarafından düzenlenen konferansla ilgili gelişmeleri Pazarlama 3.0 internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından izleyebilirsiniz.
Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle
yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

29 Eylül 2017

Pazarlama danışmanı ne yapar?

Pazarlama danışmanı ne yapar?Satışlarınız düşüyorsa pazarlama bölümünüzün veya satış ekibinizin satışları artırmak için yapabileceği pek az şey vardır. Oysa size dışarıdan bakan bir pazarlama danışmanı, doğru tekniklerle kaybettiğiniz pazarı size kazand

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandı

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandıÖn sonuçları 11 Mayıs'ta Bilgi Üniversitesi'nde gerçeklextirilen İçerikle Pazarlama Konferansı'nda paylaşılan Sosyal Medyada Markalar konulu araştırmanın sonuçlarını e-kitap olarak indirebilirsiniz.