20 Haziran 2005

Portakal web sitesi yenileniyor

Portakal web sitesi yenileniyorYeni web sitemizi sonunda yayına alabildik. Portakal'ın yeni hizmetleriyle birlikte pazarlama konusundaki en yeni gelişmeleri bundan böyle sitemizden izleyebileceksiniz.
Şu anda arşivimizin sitemize aktarımı büyük ölçüde tamamlanmış durumda. Arşivimizdeki çalışmalara sol sutundaki "arama" butonunu kullanarak erişebilirsiniz.
Kurnumsal bir tanıtım sitesi olmaktan çok pazarlamayla ilgili bir portal olarak tasarlanan web sitemiz, hız ve kullanım açısından getirdiği kolaylıklar nedeniyle php kodlarıyla yazıldı. Basit kullanıcı arayüzüyle kolayca yenilenen Portakal web sitesinin tasarımı proje yönetmenimiz Güventürk Görgülü ve teknoloji danışmanımız Ekrem Erdem tarafından oluşturuldu, kodları yine Ekrem Erdem tarafından yazıldı.
Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle
yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

29 Eylül 2017

Pazarlama danışmanı ne yapar?

Pazarlama danışmanı ne yapar?Satışlarınız düşüyorsa pazarlama bölümünüzün veya satış ekibinizin satışları artırmak için yapabileceği pek az şey vardır. Oysa size dışarıdan bakan bir pazarlama danışmanı, doğru tekniklerle kaybettiğiniz pazarı size kazand

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandı

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandıÖn sonuçları 11 Mayıs'ta Bilgi Üniversitesi'nde gerçeklextirilen İçerikle Pazarlama Konferansı'nda paylaşılan Sosyal Medyada Markalar konulu araştırmanın sonuçlarını e-kitap olarak indirebilirsiniz.