13 Mayıs 2005

Emülzer Yapı 2005 İstanbul Fuarı'ndaydı

Emülzer Yapı 2005 İstanbul Fuarı'ndaydıPortakal'ın 2005 Mart ayından beri pazarlama danışmanlığı hizmeti verdiği Emülzer, Yapı 2005 İstanbul Fuarı'nda yeni konseptiyle İnşaat sektörünün karşısına çıktı.
Yalıtım pazarındaki karar vericilerlme yürütülen uzun bir çalışma sonucunda ortaya çıkartılan yeni pazarlama vizyonu doğrultusunda tasarlanan Emülzer standı aynı zamanda yeni pazarlama vizyonuna yönelik ilk tepkilerin de toplanacağı bir çalışma ortamı olacak.
Portakal'ın danışmanlığında hazırlanan stand Emülzer'in likit yalıtım teknolojisi konusundaki uzmanlığını yansıtıyor...
(Pazarlama danışmanlığı, Fuar standı danışmanlığı)
Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle
yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

29 Eylül 2017

Pazarlama danışmanı ne yapar?

Pazarlama danışmanı ne yapar?Satışlarınız düşüyorsa pazarlama bölümünüzün veya satış ekibinizin satışları artırmak için yapabileceği pek az şey vardır. Oysa size dışarıdan bakan bir pazarlama danışmanı, doğru tekniklerle kaybettiğiniz pazarı size kazand

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandı

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandıÖn sonuçları 11 Mayıs'ta Bilgi Üniversitesi'nde gerçeklextirilen İçerikle Pazarlama Konferansı'nda paylaşılan Sosyal Medyada Markalar konulu araştırmanın sonuçlarını e-kitap olarak indirebilirsiniz.