15 Mayıs 2005

Emülzer projesinde planlama aşamasına geçildi...

Emülzer projesinde planlama aşamasına geçildi...9 Haziran 2005 - Türkiye'nin ilk yalıtım firması olan Emülzer'le Mart ayında başlattığımız pazarlama danışmanlığı çalışmasının ilk aşaması tamamlandı ve planlama aşamasına geçildi.
Mart ayından beri yalıtım pazarındaki karar vericilerle yapılan çalışma sonucunda Emülzer için oluşturulan yeni pazarlama vizyonunun ilk sunumu Yapı 2005 İstanbul Fuarı'nda gerçekleştirildi. Fuar sırasında alınan olumlu geri bildirimler de göz önüne alınarak detaylandırılan vizyon çalışması tamamlanarak rapor haline getirildi.
Şirketin üst düzey yönetimi tarafından da benimsenen yeni pazarlama vizyonu doğrultusunda şirketin pazarlama planlaması çalışmaları sürdürülüyor.
Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle
yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

29 Eylül 2017

Pazarlama danışmanı ne yapar?

Pazarlama danışmanı ne yapar?Satışlarınız düşüyorsa pazarlama bölümünüzün veya satış ekibinizin satışları artırmak için yapabileceği pek az şey vardır. Oysa size dışarıdan bakan bir pazarlama danışmanı, doğru tekniklerle kaybettiğiniz pazarı size kazand

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandı

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandıÖn sonuçları 11 Mayıs'ta Bilgi Üniversitesi'nde gerçeklextirilen İçerikle Pazarlama Konferansı'nda paylaşılan Sosyal Medyada Markalar konulu araştırmanın sonuçlarını e-kitap olarak indirebilirsiniz.