11 Mayıs 2005

Honeywell'in Endüstriyel Çözümler ve Otomasyon ve Kontrol Ürünleri Bölümü'nün fiyat katalogları yenileniyor

Honeywell Otomasyon'un Endüstriyel Çüzümler Bölümü ile Otomasyon ve Kontrol Ürünleri Bölümünün fiyat kataloglarını yenileme çalışmaları devam ediyor.
Endüstriyel Çözümler bölümü tarafından ilk kez hazırlanan ürün ve fiyat kataloğu sayesinde Honeywell'in küçük ve orta boy prosesler için geliştirdiği analitik cihazlar, sensing and control, hibrid kontrol ve kayıt cihazlarından oluşan ürün grupları küçük ve orta boy işletmeler tarafından kolaylıkla sipariş edilebilecek.
Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle
yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

29 Eylül 2017

Pazarlama danışmanı ne yapar?

Pazarlama danışmanı ne yapar?Satışlarınız düşüyorsa pazarlama bölümünüzün veya satış ekibinizin satışları artırmak için yapabileceği pek az şey vardır. Oysa size dışarıdan bakan bir pazarlama danışmanı, doğru tekniklerle kaybettiğiniz pazarı size kazand

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandı

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandıÖn sonuçları 11 Mayıs'ta Bilgi Üniversitesi'nde gerçeklextirilen İçerikle Pazarlama Konferansı'nda paylaşılan Sosyal Medyada Markalar konulu araştırmanın sonuçlarını e-kitap olarak indirebilirsiniz.