14 Mayıs 2005

Arcelor dergisinin 7 sayısı çıktı

Arcelor dergisinin 7 sayısı çıktı5 Mayıs 2005 - Arcelor International ve Arcelor FCS tarafından yayınlanan Çelik Dünyamızdan Haberler Dergisi'nin 7'inci sayısı yayınlandı.
Yapısal çelik sektörü tarafından ilgiyle izlenen derginin son sayısında Türkiye'de yapısal çelik sektörünün durumuyşla ilgili bir analiz yer alıyor. Arcelor RPS tarafından piyasaya yeni çıkartılan AZ 700 serisi çelik palplanşların da tanıtıldığı dergide restorasyon çalışmalarında çelik kullanımı konusunda bir uygulama örneği de yer alıyor.
Arcelor Çelik Dünyamızdan Haberler Dergisi üç ayda bir yayınlanıyor...
Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle
yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

29 Eylül 2017

Pazarlama danışmanı ne yapar?

Pazarlama danışmanı ne yapar?Satışlarınız düşüyorsa pazarlama bölümünüzün veya satış ekibinizin satışları artırmak için yapabileceği pek az şey vardır. Oysa size dışarıdan bakan bir pazarlama danışmanı, doğru tekniklerle kaybettiğiniz pazarı size kazand

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandı

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandıÖn sonuçları 11 Mayıs'ta Bilgi Üniversitesi'nde gerçeklextirilen İçerikle Pazarlama Konferansı'nda paylaşılan Sosyal Medyada Markalar konulu araştırmanın sonuçlarını e-kitap olarak indirebilirsiniz.