18 Nisan 2005

Editorler.com yayında!

Kurum yayıncılığı, web sitesi, kitap yayını gibi faaliyetler için İçerik sağlama konusunda kurumsal çözümler sunan www.editorler.com sitesi yayında.
Reklam dışı, pazarlama odaklı yayın içeriği üretmek üzere faaliyete geçen editörler.com, mesleği yayıncılık ve editörlük olan yazı profesyonellerinin bir araya gelmesiyle ortaya çıkan bir proje.
Editorler.com, içerik konusunda Türkiye'de önemli bir boşluğu dolduruyor.
Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle
yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

29 Eylül 2017

Pazarlama danışmanı ne yapar?

Pazarlama danışmanı ne yapar?Satışlarınız düşüyorsa pazarlama bölümünüzün veya satış ekibinizin satışları artırmak için yapabileceği pek az şey vardır. Oysa size dışarıdan bakan bir pazarlama danışmanı, doğru tekniklerle kaybettiğiniz pazarı size kazand

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandı

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandıÖn sonuçları 11 Mayıs'ta Bilgi Üniversitesi'nde gerçeklextirilen İçerikle Pazarlama Konferansı'nda paylaşılan Sosyal Medyada Markalar konulu araştırmanın sonuçlarını e-kitap olarak indirebilirsiniz.